Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M
Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Kurucudan Not

İnsanların birbirlerini sevindirmek için bir şeyler yapmalarından keyif alıyorum. Böyle bir paylaşıma vesile olduğum için mutluluk duyuyorum. Tanık olduğum özel anlara olan katkımız, sizlerin takdir ve güveniyle gün geçtikçe büyüyor. Nasıl bir özveri ve içtenlikle çalıştığımızı size anlatmamın en kolay yolu ise; bir telefonla bize ulaşmanız… Gülümsemenize eşlik etmek dileğiyle...

- Leyli Tütüncü -

2014 yılında özel günleri unutulmaz kılmak adına, kişiye özel sürprizler organize etmek üzere yola çıktık. Kısa zamanda hızla büyüyen ekibimizle beraber faaliyet alanlarımızı genişleterek, çeşitli iç ve dış mekan organizasyonlarında mekan seçimi, süsleme, catering, çiçek aranjmanları, müzisyen, fotoğraf, kurumsal hediyeler ve kişiye özel eserler (şiir, şarkı, portre, heykel) gibi çeşitli hizmetler sunarak, çalıştığımız tüm firma ve bireylerin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı amaçladık. Hizmetlerimizin oluşumunda zamanı doğru kullanmak, hazırlık aşamalarında inceliklere önem vermek ve eksiksiz planlanmış detaylarla keyifli anlar yaşatmak, hizmetlerimizin en başında gelir. Sen hep kalbimdesin ekibi olarak, tüm organizasyon ve etkinliklerimizi, hassasiyetinizi gözeterek gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarımızda kullanılan, Hollanda’dan ithal, dayanıklı ve patentli topraklı bitkiler ve kesme çiçeklerin kendi atölyemizde tarafımızdan sevgiyle hazırlandığını belirtmek isteriz. Bitki tasarımlarımız, her zaman konsepte uygun olarak; ev, ofis ve çevreye uygun dış mekânlarda tasarım, aksesuar ve hediye amaçlı kullanılabilir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Hayatınızın en tatlı telaşlarında, ayrıntıların stresinden uzak ‘en çok eğlenen siz olun’ diye, danışmanlık, planlama ve uygulama adımlarını hassasiyetlerinizi gözeterek gerçekleştiriyoruz.

service
BİZE DANIŞIN

DANIŞMANLIK

Kendimizi ve sevdiklerimizi sevindirmek için, yaratıcı fikirlere her zaman ihtiyaç vardır. Biz de hayallerinizi can kulağı ile dinliyoruz. Detaylara odaklanıp, evinizde misafirlerinizi ağırlamaya kadar tüm organizasyon ve etkinliklerinizin fikir üretme ve geliştirme aşamalarında destek veriyoruz.

service
SİZİN İÇİN PLANLIYORUZ

PLANLAMA

Hayalinizdeki fikirleriniz için yeterli zamana sahip olamamak, nerede ve nasıl yapacağınız düşünceleri sizi korkutmasın. Ekibimiz, gerçekleştirmek istediğiniz tüm ayrıntıları, sizlerin istekleri doğrultusunda özveriyle kurgulayarak ve bütçenizi gözeterek planlamaktadır.

service
ATÖLYEMİZ TIKIR TIKIR ÇALIŞIYOR

TASARIM VE UYGULAMA

Dünya trendleri, yenilikler... Klasik değişmeyen değerler... Samimi ve sade şıklıklar... Tasarımcılarımızla konseptinize uygun ve sizi yansıtan stillleri, mekanın atmosferinden, dekoratif süslemelere, müzik seçiminden, fotoğraf çekimine, çiçek aranjmanlarından sunulacak lezzetlere ve şovlara kadar her detaya taşırız.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevdiklerin ile zamanın tadını çıkar.

İşte o zaman gerçekten yaşarız.