Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

DÜĞÜN

Büyük gün geldi! Şimdi hayallerinizi gerçekleştirme zamanı.

service
service
service
Bridalshower, söz, nişan ve düğün organizasyonları... Bu önemli ve yoğun evlilik sürecinde, ayrıntıların stresiyle büyünün bozulmasına izin vermeyen bir “gelin takımı”yız. Farklıyız... Ve herkes nev-i şahsına münhasır birer bireyken bu süreçlerin bir örnek olmasına karşıyız. Gelin buketinizden, makyajınıza, düğün hediyeliklerinden, nikah şekerinize tüm detaylarda stil danışmanlarımızla o gün en çok eğlenen siz olun diye kişiye özel butik uygulamalar yapıyoruz. Yaratıcı yenilikler ve farklı seçeneklerimizle eksiksiz bir planlama, şık bir organizasyon ve stil danışmanlığı için buyrun atölyemizde birer kahve içelim.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman

" Merhaba, ben Nursena. Bu mesaj bir ön yazıdır. Eylül ayından beri iş arayışı içindeyim, firmanıza ait bir ilanınız yok fakat ben eğer olursa ilan vermeden önce bana ulaşmanız için yazıyorum. Bilgi Üniversitesi mezunuyum, iş sağlığı ve güvenliği sertifikasina sahibim. Ms office programlarını biliyorum. Esnek çalışma saatlerine uygunum, seyahat engelim yok. Kötü alışkanlıklarım yok. Diksiyonu düzgün sorumluluk sahibi prezentabl biriyim. Daha önce üniversitede halkla ilişkiler bölümünde çalıştım. Özel ders öğretmenliği ve satış danışmanlığı yaptım. Sekreterlik, asistanlık, halkla ilişkiler gibi bölümlerde yardımcı ararsanız bana 0552 367 28 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler. "

Nursena Hanoğlu

" 09 temmuz zi. Evlilik yıl dönümü bu yuzdrn bir sürpriz yapmak isterim "

Sedat