Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

DÜĞÜN

Büyük gün geldi! Şimdi hayallerinizi gerçekleştirme zamanı.

service
service
service
Bridalshower, söz, nişan ve düğün organizasyonları... Bu önemli ve yoğun evlilik sürecinde, ayrıntıların stresiyle büyünün bozulmasına izin vermeyen bir “gelin takımı”yız. Farklıyız... Ve herkes nev-i şahsına münhasır birer bireyken bu süreçlerin bir örnek olmasına karşıyız. Gelin buketinizden, makyajınıza, düğün hediyeliklerinden, nikah şekerinize tüm detaylarda stil danışmanlarımızla o gün en çok eğlenen siz olun diye kişiye özel butik uygulamalar yapıyoruz. Yaratıcı yenilikler ve farklı seçeneklerimizle eksiksiz bir planlama, şık bir organizasyon ve stil danışmanlığı için buyrun atölyemizde birer kahve içelim.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" Herşey muhteşemdi, mükemmeldi. Hatta beklediğimden çok daha güzeldi diyebilirim. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim:) "

merve

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman

" Dün çok güzel bir gün geçirdik, herşey harikaydı, herkes çok beğendi, herşey için çok teşekkür ediyoruz. "

firdevs