Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

EVLİLİK TEKLİFİ

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirme yolunda ilk heyecanlı adım. Bizce hafızalara kazınacak bir teklif olmalı…

service
service
service
Böyle önemli bir kararı kafanızda netleştirdiniz, tebrikler! Ona tam olarak açılacak ve birlikte bambaşka bir yola çıkacak olmanız sebebiyle şüphesiz tekrarı aynı olamayacak özel bir an. Nerede ve nasıl söylemek istediğiniz fikirleri aklınızda uçuşup duruyor. Belki heyecandan karar veremiyorsunuz. Belki de fikrinizi organize edecek ve planlayacak zamanı yakalayamıyorsunuz.. Bu düşünceler arasında sıkışmamanız ve en önemlisi o anın keyfini, her saniyesiyle birlikte yaşamanız adına biz size iyi geliriz. Çünkü hayallerdeki gibi hatta hayalleri aşacak bir evlilik teklifinin sevdiğiniz insanı ne kadar iyi anladığınızın ve hayatınız boyunca anlayacağınızın en heyecanlı kanıtı olduğunu bilen sağlam bir ekibiz. Yıllarca aynı heyecanla anlatacağınız böyle bir anıyı birlikte yaratmaktan heyecan duyarız.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FİKİR VE TAVSİYELERİMİZ

Çok özel küçük detaylara önem verin, evlilik teklifi onunla ilgili detaylar ile bezenirse çok puan alırsınız : ) Onunla ilgili neleri seviyorsunuz, onu ilk ne zaman gördünüz, neden onu eşiniz olarak hayal etmeye başladığınıza dair küçük bir konuşma hazırlayın. Nasıl teklif edeceğinize uygun mekân seçimi yapın. Bu çok önemli anı ölümsüzleştirin, fotoğraf çekin. Kız arkadaşınız ve siz o heyecanla bazı şeyleri fark etmeyebilir ya da duymayabilirsiniz, video bu anlamda önemlidir. Onun ne giyeceğini düşünün. Giyim tarzına göre planlama yapın ve teklif sırasında şık giyinmesini sağlayın. Klişelerden uzak durun. Eğer ne yapacağınızı bilemiyorsanız ve tüm bu detaylarla ilgilenecek vakti bir türlü bulamıyorsanız veya çok daha özel, büyük bir organizasyon istiyorsanız bir evlilik teklifi organizasyon şirketiyle anlaşın. Ve olmazsa olmaz, mutlaka evlilik teklifinizi diz çökerek yapın.

SIK SORULAN SORULAR

Romantik dokunuşları seven, evlilik tekliflerinde uzman, tüm organizasyonlara kadın bakışını getiren bir ekibiz. Üstelik bu planları sadece Türkiye´de değil yurtdışında da organize ediyoruz. Evlilik teklifi yapmadan önce damat adaylarının streslerini çok iyi anlıyoruz. Yaratıcılığımız ile beraber, teklifle ilgili bütün endişelerinizi azaltmaya çalışıyor, sorunsuz bir ‘EVET’ cevabı almanız için sizinle bir ekip oluyoruz.
Çünkü o gün tekrarı yaşanamayacak kadar heyecan dolu bir an... Her kadın özel bir teklif ister ve bu doğrultuda biz, kadınları anlıyor ve istediklerinin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Mükemmel ve size özel bir evlilik teklifi için detaylı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Size de sadece yüzük almak kalıyor. Fikir ve planlama aşamasında olası eksiklerinizi önlemek için varız. Ayrıca size, çalıştığımız mekân ve tedarikçi gibi çeşitli iş ortaklarımızın, özel indirimlerini sunabiliyoruz.
Size özel olması adına çeşitli sorulardan oluşan bir Formumuz var, ayrıca karşılıklı sohbet edip sizi ve ilişkinizi anlamaya çalışıyoruz. Edindiğimiz izlenimleri, bütçenizi de göz önünde bulundurarak kişiye özel fikirlere dönüştürüyoruz.
Araştırmalara göre kadınların %80´i evlilik teklifinin yapılışı ile ilgili hayal kırıklığı yaşadığını anlatıyor. Kadınlar bu anı önemli buluyor, hatta hayal ediyorlar. O halde evlilik teklifi son derece önemlidir. Bu heyecanlı gün için emek vermeniz; yıllarca anlatacağınız güzel bir anı oluşturmanız sizi ve sevdiğinizi özel hissettirecektir.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" 09 temmuz zi. Evlilik yıl dönümü bu yuzdrn bir sürpriz yapmak isterim "

Sedat

" Merhaba, ben Nursena. Bu mesaj bir ön yazıdır. Eylül ayından beri iş arayışı içindeyim, firmanıza ait bir ilanınız yok fakat ben eğer olursa ilan vermeden önce bana ulaşmanız için yazıyorum. Bilgi Üniversitesi mezunuyum, iş sağlığı ve güvenliği sertifikasina sahibim. Ms office programlarını biliyorum. Esnek çalışma saatlerine uygunum, seyahat engelim yok. Kötü alışkanlıklarım yok. Diksiyonu düzgün sorumluluk sahibi prezentabl biriyim. Daha önce üniversitede halkla ilişkiler bölümünde çalıştım. Özel ders öğretmenliği ve satış danışmanlığı yaptım. Sekreterlik, asistanlık, halkla ilişkiler gibi bölümlerde yardımcı ararsanız bana 0552 367 28 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler. "

Nursena Hanoğlu

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman