Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

SÜRPRİZ

Sevgililer günü sürprizleri, yıl dönümleri, sevdiklerinizle geçireceğiniz önemli günler...

service
service
service
Bizce her an sürprizlere hazır olun. Hiç beklenilmeyen anı yakalamak ve en nihayetinde şaşkınlık ifadesini kahkahalarla taçlandırmak paha biçilemez. Kişiye özel butik uygulamalarımız ve sürprizlerle dolu farklı fikirlerimizle, sevdiklerinizi şaşırtmaya dair aklınızda gerçekleşmesini istediğiniz ne varsa, gelin atölyemizde birlikte kurgulayalım.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FİKİR VE TAVSİYELERİMİZ

Sürpriz yapacağınız kişinin zevklerini, tercihlerini ve hayat tarzını düşünün. Size yardımcı olacak kişileri belirterek ilk adımı atabilirsiniz. Uygun bir mekân seçimi yapmalısınız. Küçük bir konuşma hazırlayabilirsiniz. Planlama süreci içeresinde doğal olmaya ve keyfini çıkarmaya çalışın. Fazla heyecanlanırsanız yardım isteyebilirsiniz. Sürpriz yapacağınız gün bir parti olacaksa, sevdiğinizin başka önemli randevu ve görüşmesinin olmamasına dikkat edin. Hatta kalabalık bir grup gelecekse sevdiğinizin şık olmasını sağlayabilirsiniz. Sürpriz anını defalarca seyretmek isteyebilirsiniz bu nedenle video çekmeyi unutmayınız. Klişelerden uzak durun. Eğer ne yapacağınızı bilemiyorsanız ve tüm bu detaylarla ilgilenecek vakti bir türlü bulamıyorsanız veya çok daha özel, büyük bir organizasyon istiyorsanız bir sürpriz organizasyon şirketiyle anlaşın.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman

" "

" Herşey muhteşemdi, mükemmeldi. Hatta beklediğimden çok daha güzeldi diyebilirim. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim:) "

merve