Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

KURUMSAL

Kurumsal organizasyonlar; Parti, Konsept Parti, Toplantı, Kutlama, Seminer, Kokteyl, Sosyal sorumluluk projeleri geliştirme ve uygulama.
Çalışanların motivasyonlarını artırmak amaçlı workshoplar.
Kurumsal hediyeler.
Ofis içi yeşillendirme için

service
service
service
Çeşitli iç ve dış mekan organizasyonlarında mekan seçimi ve düzenlemesi, catering, çiçek aranjmanları, müzisyen, fotoğraf gibi hizmetler sunarak, çalıştığımız tüm firma ve bireylerin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı amaçladık. Çalışma motivasyonunu artırmak amaçlı ofis ortamını çiçeklendiriyoruz. Bayramlar, özel günler için çalışanlara, bayilere, müşterilere yönelik özel tasarım kurumsal bitki düzenlemeleri yapıyoruz. Kullandığımız çiçek ve topraklı bitkilerin, Hollanda'dan ithal edilmekte olduğunu ve kendi atölyemizde konsepte uygun olarak tarafımızdan özenle hazırlandıklarını belirtmek isteriz.

*Firmanızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda farklı uygulamalar da yapabiliriz.

Atölyeler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman

" 09 temmuz zi. Evlilik yıl dönümü bu yuzdrn bir sürpriz yapmak isterim "

Sedat

" Herşey muhteşemdi, mükemmeldi. Hatta beklediğimden çok daha güzeldi diyebilirim. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim:) "

merve