Çal
G A L E R İ
İ L E T İ Ş İ M

ORGANİZASYON

Davetler, Açılışlar, Kokteyller, Kurumsal Etkinlikler, Ebeveyn Çocuk Etkinlikleri, Konsept Partiler, Baby Shower...

service
service
service
Bir sürü neşeli insan, iyi müzik, görsel şölen, lezzetli ikramlar, harika hediyeler... Ve biz kutlamalara hazırız! En ufak detaylardan en önemli anlara kadar, misafirlerinizle geçireceğiniz keyifli anlar için baştan sona bir bütünlük ve konsept içerisinde akan organizasyonlar planlamaktan keyif alıyoruz. Belki bir masal kahramanısınız, belki de en sevdiğiniz filmin baş karakteri...Fırsatları eğlenceye dönüştürmek üzere her yaş için, hayallerinizle sınırlı kişiye özel konsept tasarımlarımızla sizleri fantastik dünyamıza davet ediyoruz.

Bütçenize uygun paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

" Evlilik teklifi için(gelinin arkadaşlarıyla) çok düşündük, çok araştırdık, çok yorulduk, fakat şansımıza son 1 gün kala Leyli hanım çıktı. Anladık ki ticari hiçbir kaygısı yok, tek kaygısı bizim mutlu olmamız çünkü 1 gün kala kimse ne istiyorsunuz yerine ne yapalım nasıl yapsak daha güzel olur demezdi başka kimse. Bizim isteklerimizi öyle güzel noktalara getirdi, teklifi öylesinde sahiplendi ki sanki biz ondan yardım almıyormuşuz herşeyi o yapıyormuş biz ona yardım ediyormusuz gibi hissettik:) Şile´de muhteşem bir kumsalda muhteşem bir teklif oldu. Eğer bir planınız, sürpriziniz olacaksa Leyli hanımla kesinlikle görüşün. Biz çok memnun kaldık, pozitifliğiyle çoğu gerginliğimizi üzerimizden aldı. İsteme çiçeğimizi de Leyli hanıma emanet ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz. Umarım tüm mutlu günlerimizde görüşeceğiz... "

Osman

" 09 temmuz zi. Evlilik yıl dönümü bu yuzdrn bir sürpriz yapmak isterim "

Sedat

" Merhaba, ben Nursena. Bu mesaj bir ön yazıdır. Eylül ayından beri iş arayışı içindeyim, firmanıza ait bir ilanınız yok fakat ben eğer olursa ilan vermeden önce bana ulaşmanız için yazıyorum. Bilgi Üniversitesi mezunuyum, iş sağlığı ve güvenliği sertifikasina sahibim. Ms office programlarını biliyorum. Esnek çalışma saatlerine uygunum, seyahat engelim yok. Kötü alışkanlıklarım yok. Diksiyonu düzgün sorumluluk sahibi prezentabl biriyim. Daha önce üniversitede halkla ilişkiler bölümünde çalıştım. Özel ders öğretmenliği ve satış danışmanlığı yaptım. Sekreterlik, asistanlık, halkla ilişkiler gibi bölümlerde yardımcı ararsanız bana 0552 367 28 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler. "

Nursena Hanoğlu